Hydraulik

Belgia, region FlandriaUmowa o pracę tymczasowąTa oferta jest aktualna
Dodaj ofertę do ulubionych Usuń ofertę z ulubionych

Kontakt w sprawie oferty:

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • legalne zatrudnienie na terenie Belgii
  • polską umowę o pracę tymczasową na 4 miesiące z możliwością przedłużenia
  • 16,00 EUR brutto / godz.
  • ekwiwalent za urlop wypoczynkowy wypłacany co miesiąc
  • premia wynikająca z przepisów belgijskich wypłacana co miesiąc (9% wynagrodzenia)
  • zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia do 10-tego dnia każdego miesiąca
  • składki ZUS opłacane od średniej krajowej
  • bezpłatne zakwaterowanie

Obowiązki:

  • wykonywanie instalacji wod-kan
  • montaż ogrzewania podłogowego
  • instalacja urządzeń sanitarnych
  • inne prace hydrauliczne
  • prace wykonywane w domach oraz mieszkaniach

Wymagania:

  • min. 3 lat doświadczenia w zawodzie
  • umiejętność zgrzewania
  • dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia od zaraz
  • mile widziana podstawowa znajomość j. angielskiego lub j. holenderskiego
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
  • badania lekarskie na podstawie naszego skierowania
ATERIMA WORK - Jesteśmy agencją zatrudnienia z siedzibą w Krakowie, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 24243. Działamy w Polsce i za granicą, zawsze etycznie i zgodnie z zasadami. Zamiast szukać dróg na skróty, stawiamy na odpowiedzialność.
Zgłoś się do nas - mamy dla Ciebie pracę. Aterima Sp. z o.o.

Zdanie pracowników jest dla nas ważne.
Zobacz, co myślą o pracy z ATERIMA!

sprawdź opinie