Monter płyt kartonowo-gipsowych

Francja, region BretaniaUmowa o pracę tymczasową

Już u nas pracujesz? Poleć nam pracownika na tę ofertę i zyskaj dodatkową premię! Sprawdź szczegóły tutaj.

Kontakt w sprawie oferty:

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • legalne zatrudnienie na terenie Francji u sprawdzonego klienta
  • polska umowa o pracę tymczasową na 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • 14,50 EUR brutto / godz. za 35 godzin tygodniowo (na stawkę składa się 11,98 EUR stawki bazowej + 10% z tytułu umowy o pracę tymczasowa + 10 % z tytułu dodatku urlopowego)
  • nadgodziny płatne wg przepisów francuskich (powyżej 35 godz.+25% stawki, powyżej 43 godz.+50% stawki)
  • dodatek żywieniowy 11,20 EUR brutto za każdy dzień roboczy
  • zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia
  • składki ZUS opłacane od średniej krajowej
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • częściowy zwrot kosztów podróży do Francji (około 100 EUR przy 90 dniach na terenie Francji)

Obowiązki:

  • montaż płyt g-k z dociepleniem wewnętrznym (tzw. doublage)

Wymagania:

  • min. 3 lata doświadczenia w zawodzie
  • dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia od maja 2024
  • mile widziana podstawowa znajomość j. francuskiego
  • prawo jazdy kat. B
  • badania lekarskie na podstawie naszego skierowania
ATERIMA WORK - Jesteśmy agencją zatrudnienia z siedzibą w Krakowie, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 27025. Działamy w Polsce i za granicą, zawsze etycznie i zgodnie z zasadami. Zamiast szukać dróg na skróty, stawiamy na odpowiedzialność.
Zgłoś się do nas - mamy dla Ciebie pracę. ATERIMA Europe Sp. z .o.o. Sp. k.

Zdanie pracowników jest dla nas ważne.
Zobacz, co myślą o pracy z ATERIMA!

sprawdź opinie