Jeśli szukać pracy,
to z głową!

Dzięki ATERIMA WORK mam dobrą pracę we Francji

Nagrody

Poznaj nas lepiej

Warto pracować z ATERIMA WORK

Wynagrodzenie zawsze w terminie

Sprawdź

Wyznajemy zasadę, że nic nie zwalnia pracodawcy z obowiązku terminowej wypłaty wynagrodzenia. W ATERIMA WORK masz gwarancję otrzymania pieniędzy zawsze na czas – potwierdzi to każdy, kto z nami pracował. Masz też pewność solidnego rozliczenia i wypłaty nadgodzin – czyli pracy powyżej 35 godzin tygodniowo.

Składki ZUS od średniej krajowej

Sprawdź

Składki w zakresie ubezpieczeń społecznych opłacamy od średniej krajowej (5 227 zł w 2020 r.). U nas nie ma również problemów z otrzymaniem wszystkich ważnych dokumentów np. karty EKUZ, formularzy A1, druków RMUA oraz zaświadczeń i pasków wynagrodzeń.

Stały kontakt z konsultantami

Sprawdź

Na naszych konsultantów możesz liczyć. Jasno i rzetelnie przekazujemy informacje o ofertach, warunkach pracy i wynagrodzeniu. Odpowiadamy na pytania pracowników telefonicznie i e-mailowo, reagujemy na problemy, podpowiadamy i pomagamy w tłumaczeniach. Zapewniamy również bezpłatne zakwaterowanie i pomoc w organizacji podróży. W ATERIMA  WORK nigdy nie zostawiamy naszych pracowników samych z problemem.

Stabilna firma, której można zaufać

Sprawdź

ATERIMA WORK istnieje na rynku od wielu lat. Mamy 13 oddziałów w największych miastach Polski. Jesteśmy laureatami wielu prestiżowych nagród i wyróżnień. Do Francji wyjechało już z nami kilka tysięcy osób. Naszą wiarygodność i działalność zgodną z przepisami prawa polskiego i unijnego potwierdza również wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia, certyfikat ISO 9001:2015 oraz członkostwo w organizacji Polskie Forum HR, która tworzy najwyższe standardy w branży.

Pracownicze plany kapitałowe

W tych branżach mamy oferty

Warunki wyjazdu z ATERIMA WORK

Doświadczenie w zawodzie

Sprawdź

Największe szanse na szybkie zatrudnienie mają osoby z kilkuletnim doświadczeniem zawodowym i znajomością języka francuskiego – przynajmniej podstawową. Wynagrodzenie zależy od kwalifikacji i doświadczenia w zawodzie. Im lepiej znasz się na swoim fachu, tym więcej zarobisz. Szczegółowe informacje, czego wymagamy od kandydatów znajdują się w naszych ofertach. Sprawdź aktualne oferty pracy!

Podleganie ubezpieczeniom ZUS

Sprawdź

Przypominamy, że zgodnie z obowiązującym prawem unijnym warunkiem legalnego oddelegowania do pracy w innym kraju UE jest podleganie ubezpieczeniom w ZUS przez nie mniej niż 30 dni bezpośrednio przed wyjazdem. Bez spełnienia tego warunku nie ma możliwości otrzymania druku A1, który jest niezbędny w przypadku kontroli przez francuską inspekcję pracy. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Badania lekarskie

Sprawdź

Polski kodeks pracy wymaga, aby każdy pracownik przed rozpoczęciem pracy przeszedł badania lekarskie, których celem jest potwierdzenie, że pracownik nie ma przeciwwskazań do pracy na danym stanowisku. Dlatego przed rozpoczęciem pracy w ATERIMA WORK konieczne jest uzyskanie orzeczenia od lekarza medycyny pracy. Pomożemy ci to załatwić – wystawimy skierowanie i pokryjemy koszty badania.

Dla wyjeżdżających

Pracownicy o nas

Bezpieczna praca
w odpowiedzialnej firmie

Czujemy się odpowiedzialni za każdą osobę, która wyjeżdża z nami za granicę. Ponadto od 2011 r. współpracujemy z prowadzonym przez s. Annę Bałchan Stowarzyszeniem PoMOC, które pomaga ofiarom handlu ludźmi i pracy przymusowej. Wspólnie uczymy Polaków, jak bezpiecznie pracować za granicą i jak uchronić się przez niebezpieczeństwami, które dotykają coraz więcej osób w Unii Europejskiej. Dowiedz się więcej i pobierz bezpłatnie nasz poradnik.

Powiadomienia o nowych ofertach pracy

Kontakt w sprawie pracy we Francji

Dorota Strzelczyk

Dorota Strzelczyk
Manager

poniedziałek-piątek: 9:00-17:00
+48 12 341 17 00

Chcesz pracować we Francji?

Wyślij swoje CV
Joanna Maksymowska

Joanna Maksymowska
Zastępca Kierownika ds. Rekrutacji

poniedziałek-piątek: 9:00-17:00
+48 12 341 17 02

Klaudia Starżyk

Klaudia Starżyk
Konsultant ds. Rekrutacji

poniedziałek-piątek: 9:00-17:00
+48 12 341 17 04

ATERIMA WORK – Agencja Zatrudnienia
ul. Puszkarska 7m
30-644 Kraków

Chcesz pracować we Francji?

Wyślij swoje CV

francja@aterima-work.pl

poniedziałek-piątek: 9:00-17:00
+48 12 341 17 02

ATERIMA WORK – Agencja Zatrudnienia
ul. Puszkarska 7m
30-644 Kraków