Polecenie zawsze w cenie

Od lat rekrutujemy pracowników do pracy na terenie całej Francji. Kogo szukamy? Przede wszystkim dobrych fachowców do branży budowlanej i wykończeniowej, monterów, spawaczy i mechaników. Okresowo pojawiają się też u nas oferty w zakresie prac rolnych, opieki i fizjoterapii, produkcji, turystyki oraz gastronomii. Do wszystkich tych branż chętnie przyjmujemy rekomendacje kandydatów.

- Zawsze bardzo cieszymy się z każdego polecenia od osób już u nas zatrudnionych. – mówi Dorota Strzelczyk z Działu Francuskiego. – Jest to dla nas sygnał, że nasi pracownicy są zadowoleni ze współpracy z ATERIMA WORK. Inaczej nie poleciliby nas swoim znajomym czy rodzinie.

Osoby zatrudnione w ATERIMA WORK zwykle świetnie znają zapotrzebowanie i warunki pracy we Francji. W efekcie potrafią dobrze doradzić znajomym i odpowiedzieć na wiele ich pytań. Dlatego właśnie polecane przez nich osoby są nie tylko bardziej wiarygodne, ale też często wiedzą więcej o wyjazdach do pracy we Francji.

Korzyści dla wszystkich

Dzięki programowi poleceń korzystają wszystkie trzy strony. ATERIMA WORK zyskuje kontakty do osób polecanych przez naszych pracowników. Z naszych doświadczeń wynika, że najczęściej to bardzo dobrzy kandydaci. Oczywiście korzyści odnoszą również sami kandydaci. Dzięki znajomemu trafiają do Agencji Zatrudnienia ATERIMA WORK – pracodawcy znanego z rzetelnego i odpowiedzialnego podejścia do pracowników.

A co zyskują osoby już u nas zatrudnione? Przede wszystkim mogą realnie pomóc znajomemu w otrzymaniu oferty ze sprawdzonej firmy. Warto też podkreślić, że skuteczne polecenia nagradzamy premią finansową. Jeśli polecany przez Ciebie kandydat dostanie w ATERIMA WORK ofertę wyjazdu i przepracuje we Francji co najmniej 45 dni, otrzymasz premię w wysokości 300 zł. Pełny regulamin akcji jest dostępny tutaj.

Krok po kroku

Jeśli jesteś u nas zatrudniony, możesz w każdej chwili i bez ograniczeń zgłaszać nam kandydatów, których polecasz do pracy we Francji. Jak to zrobić? Skontaktuj się z nami – możesz zadzwonić (+48 12 341 17 00) lub przesłać nam wiadomość na skrzynkę e-mail (francja@aterima-work.pl). Zachęcamy również do korzystania z gotowego formularza na naszej stronie internetowej – znajdziesz go tutaj.

Potrzebne nam będą następujące dane polecanej osoby:

  • imię i nazwisko
  • numer telefonu kandydata
  • ogólna informacja, jakimi ofertami jest zainteresowany

Jeśli wysyłasz do nas wiadomość, nie zapomnij podać swojego nazwiska, byśmy nie mieli wątpliwości, od kogo pochodzi dane polecenie.

Następnie my sprawdzimy, czy mamy obecnie w naszej ofercie ogłoszenia, którymi polecana osoba mogłaby być zainteresowana. W takim przypadku skontaktujemy się z nią bardzo szybko. Może się jednak zdarzyć, że na odpowiednią ofertę trzeba będzie poczekać dłużej. Warto uprzedzić o tym kandydata.

Jesteś naszym pracownikiem i chcesz wziąć udział w akcji? Wypełnij nasz formularz tutaj.