Hydraulik

Austria, region VorarlbergUmowa o pracę tymczasową

Już u nas pracujesz? Poleć nam pracownika na tę ofertę i zyskaj dodatkową premię! Sprawdź szczegóły tutaj.

Kontakt w sprawie oferty:

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • zatrudnienie na warunkach austriackich
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • składki oraz podatki odprowadzane w Austrii przez Pracodawcę
  • nadgodziny płatne dodatkowo
  • zakwaterowanie bezpłatne
  • 13, 14 pensja

Obowiązki:

  • Montaż oraz naprawa instalacji wodnych, kanalizacyjnych oraz centralnego ogrzewania
  • montaż instalacji sanitarnych

Wymagania:

  • doświadczenie na ww. stanowisku
  • podstawowa / komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • prawo jazdy kategorii B oraz własny samochód mile widziane
ATERIMA WORK - Jesteśmy agencją zatrudnienia z siedzibą w Krakowie, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 27025. Działamy w Polsce i za granicą, zawsze etycznie i zgodnie z zasadami. Zamiast szukać dróg na skróty, stawiamy na odpowiedzialność.
Zgłoś się do nas - mamy dla Ciebie pracę. ATERIMA Europe Sp. z .o.o. Sp. k.

Zdanie pracowników jest dla nas ważne.
Zobacz, co myślą o pracy z ATERIMA!

sprawdź opinie