Sprawdzone
miejsca pracy

Pracownik gospodarstwa rolnego / Dojarz

Francja, NormandiaUmowa o pracę tymczasowąTa oferta jest aktualna
Dodaj ofertę do ulubionych Usuń ofertę z ulubionych

Już u nas pracujesz? Poleć nam pracownika na tę ofertę i zyskaj dodatkową premię! Sprawdź szczegóły tutaj.

Joanna Maksymowska

Kontakt w sprawie oferty:

Wymagania:

  • dyspozycyjność do rozpoczęcia zatrudnienia od zaraz
  • doświadczenie w pracach w gospodarstwie lub na farmie
  • dobra kondycja fizyczna
  • badania lekarskie na podstawie naszego skierowania
  • mile widziana komunikatywna znajomość j. francuskiego lub j. angielskiego

Obowiązki:

  • karmienie, czyszczenie i mechaniczny dój krów
  • pomoc przy bieżących pracach w gospodarstwie

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • legalne zatrudnienie na terenie Francji
  • umowę o pracę tymczasową do kwietnia 2020
  • 13,00 EUR brutto / h (35 godzin tygodniowo)
  • nadgodziny płatne wg przepisów francuskich (powyżej 35 godz.+25% stawki, powyżej 43 godz.+50% stawki)
  • zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia
  • składki ZUS opłacane od średniej krajowej
  • bezpłatne zakwaterowanie oraz częściowy zwrot kosztów podróży do Francji

Zdanie pracowników jest dla nas ważne.
Zobacz, co myślą o pracy z ATERIMA!

sprawdź opinie